10. مهر 1396 - 9:43   |   کد مطلب: 212316
بازی دراز1404: جذب متخصص رادیولوژی در دستورکار بیمارستان قرار دارد کمبود پزشکان متخصص در بیمارستان شهدای سرپلذهاب مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده و باعث نگرانی و سردرگمی آنها درمراجعه به کلینیک بیمارستان شده است

به گزارش بازی دراز، مشکلات کمبود پزشک متخصص دربیمارستان شهدای شهرستان سرپل ذهاب تیتر گزارش خبری بود که چندی پیش از طریق سایت خبری تحلیلی بازی دراز منتشر شد، با توجه به انعکاس مشکلات و دغدغه بیماران این شهرستان مرزی وقول مساعد و پیگیری از سمت و سوی مسئولین بیمارستان، حال  باری دیگر خبرنگاراین پایگاه خبری بنا به رسالت کاری خود به پای صحبت های شهروندان سرپل ذهابی نشسته و از وضعیت ارائه خدمات درمانی در بیمارستان شهدای این شهرستان مطلع شد.

 

یکی از شهروندان سرپل ذهابی نیز ضمن ابراز نارضایتی گفت: شهرستان سرپل ذهاب علی رغم جمعیت 85هزار نفری همچنان از کمبود پزشک متخصص رادیولوژی و اطفال در بیمارستان شهدا رنج می برد که لازم است مسئولین در این خصوص تدابیری بیاندیشند.

مرادی افزود: علی رغم بیمارستان، کلینیک و پزشکان خوب و مجرب در سرپل ذهاب، برنامه زمانی فعالیت پزشکان بخش کلینیک تخصصی بیمارستان سرپل ذهاب بی نظم بوده و هر روز بیماران دچارسردرگمی می شوند و این علاوه بر بیماری موجب نگرانی بیماران شده است.

 

سهرابی بیان داشت: با توجه به حجم بالای مراجعات در بخش رادیولوژی این بیمارستان، متاسفانه پزشک رادیولوژی در بیمارستان ارائه خدمات ندارد و این مهمترین نگرانی برای بیماران سرپل ذهابی و دیگرمراجعین از شهرستان های همجوار به بار آورده است.انتظار داریم مسئولین بیمارستان هر چه سریعترپیگیر این موضوع باشند.

به همین منظور خبرنگارما به سراغ رئیس بیمارستان شهدای سرپل ذهاب رفته و اقدامات صورت گرفته درراستای بهبود وضعیت ارائه خدمات درمانی در بیمارستان شهدای این شهرستان را نیز جویا شد.

 

شهرام کرکودی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به اینکه بیمارستان شهدای شهرستان سرپل ذهاب ثقل درمانی شهرستان های همجوار می باشد گستردگی طیف مراجعان و فراوانی درخواست‌ها بالا می باشد.

 

وی افزود: روزانه دربخش اورژانس بیمارستان سرپل ذهاب بالغ بر400 نفر بیمار ویزیت می شود و در بخش کلینیک تخصصی درمانگاه به 350 نفرنیز ارائه خدمات درمانی صورت می گیرد.

رئیس بیمارستان شهدای شهرستان تصریح کرد: درراستای اجرای طرح تحول نظام سلامت،توانستیم بالغ بر12نفر از پزشکان متخصص مغزو اعصاب،زنان و زایمان، بیهوشی، جراحی، بیماریهای داخلی، قلب و عروق، بیماریهای عفونی، اعصاب و روان و اطفال دربخش کلینیک تخصصی درمانگاه بیمارستان شهدای این شهرستان به کارگیری کنیم و تمام روزهای هفته حداکثر پوشش خدمات درمانی را در سطح شهرستان فراهم کنیم.

 

وی یادآور شد: به جهت رفع دغدغه والدین و درمان بیماران اطفال شهرستان پیگیری های زیادی صورت گرفت و با توجه به کمبود نیروی انسانی پزشکان متخصص متعهد به خدمت در مناطق محروم ، توانستیم درهفته جاری پزشک متخصص اطفال به جهت ارائه خدمات در بیمارستان شهدا به صورت دائمی و دوره ای یک ماهه تا 45 روزه جذب کنیم.

کرکودی با اشاره به نبود پزشک متخصص رادیولوژی در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب خاطرنشان شد: متاسفانه به علت اتمام قرارداد فعالیت پزشک متخصص رادیولوژی در بیمارستان شهدای این شهرستان با مشکلات عدیده ای روبروهستیم،امید است بیماران همکاری لازم بعمل آورند تا پایان آبان ماه سال جاری زمان تودیع متخصصین به مناطق مختلف فرارسد و پزشک متخصص رادیولوژی جذب به خدمت دربیمارستان شهدای سرپل ذهاب شود.

 

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای بیش از 8هزارنفرجمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق دارد.

انتهای پیام/*

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها