26. بهمن 1396 - 8:00   |   کد مطلب: 214715
بازی دراز1404: پس از گذشت بیش از 90 روز از زلزله در شهرستان سرپل ذهاب کماکان کمبود سرویس‎ بهداشتی وضعیت بهداشت در این شهرستان را به خطر انداخته است و مردم انتظار دارند مسئولین به فکر چاره اساسی باشند.

به گزارش بازی دراز، به دلیل کمبود سرویسهای بهداشتی و حمام در مناطق زلزلهزده، بهداشت مردم در مخاطره قرار گرفتهاست.

پس از گذشت 95 روز از زلزله ، کمبود سرویسهای بهداشتی در شهرزلزله زده سرپل ذهاب همچنان باعث بوجودآمدن مشکلاتی برای مردم زلزله زده شده است.  

مسافت زیاد ، صفهای طویل انتظار و سرمای سخت و باران در شهرستان خصوصا درساعات اولیه  صبح ازجمله مشکلاتی است که آوارگان برای مراجعه به سرویسهای بهداشتی با آن روبرو هستند.

از آن جهت که افزایش امکانات بهداشتی برای جلوگیری از بروز بیماری‌های پوستی بسیار ضروری است اما هم اکنون سرویسهای بهداشتی و حمام به تعداد کافی در مناطق زلزلهزده وجود ندارد.

 

به منظوراهمیت این موضوع به سراغ شهردار سرپل ذهاب رفتیم و پیگیراین قبیل مشکلات مردم زلزله زده شدیم.

 

صابرحیدری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به شرایط مورد نیاز مردم زلزله زده شهرستان تاکنون  600 سرویس بهداشتی و 370 دوش آب گرم حمام در سطح شهر جانمایی و نصب شده است.

وی افزود: تمامی کمپ های کانکس سطح شهرستان سرپل ذهاب دارای سرویس بهداشتی و حمام می باشند و نصب 200 کانکس ست دستشویی و حمام دیگر نیز در سطح شهر در دستور کار داریم که مرحله ای وارد شهرستان می شوند.

 

شهردارسرپل ذهاب تصریح کرد: علارغم اقدامات صورت گرفته خیرین نیز با هماهنگی شهرداری درسطح شهرستان اقدام به نصب سرویس بهداشتی و حمام کرده اند و این امر قابل تقدیراست.

 

وی تاکید کرد: مردم بهداشت فردی را نیز رعایت کنند و شرایط بحران را درک کرده و ازشهرداری درخواست دستشویی موردی خودداری نمایند و با سعه صدر نهایت همکاری را با پرسنل شهرداری بکار گیرند تا به سرعت آبادانی وعمران شهر تسریع بخشیم.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها