نظرخواهی

با پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به نظر شما چه آینده ای در انتظار برجام است ؟

مطالب اجتماعی

شهردار سرپلذهاب :
بازی دراز1404: شهردارباتاکید برلزوم اهتمام مسئولین در برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجرگفت : دهه فجر موسم تجلی شکوه وعظمت انقلاب اسلامی است وباید به بهترین شکل گرامی داشته شود .
مدیر کمیته امداد شهرستان سرپلذهاب خبرداد :
بازی دراز 1404 : مدیر کمیته امداد شهرستان سرپلذهاب از عزام تعداد 40 نفر از زنان سرپرست خانوار شهرستان به اردوی آموزشی استانی خبرداد .
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گیلانغرب :
بازی دراز 1404 : رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گیلانغرب باتاکید بر زوم پیاده شدن سبک زندگی اسلامی در جامعه گفت :سبک زندگی مناسب باید بر اساس اصول و ارزش های اسلامی وپیشینیه بومی وملی انسان باشد .
فیلم:
بازی دراز1404:کاروان راهیان نور کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دوران دفاع مقدس به مناطق عملیاتی بازی دراز صعود کردند
مسئول امربه معروف و نهی از منکر کارخانجات و ادارات شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز1404: مسئول امربه معروف و نهی از منکر کارخانجات و ادارات شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم رعایت اصل عدالت وصداقت در معاملات اقتصادی گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از بنیادی ترین واجبات اسلام است که احیای آن در جامعه باعث جاری شدن خیروبرکت می شود .
امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم اهتمام مسئولین در مقابله با بدحجابی گفت : عفاف و پاکدامنی از نمونه های جهاد در راه خداوند است که باید برای اجرای آن باید آگاهانه و بابرنامه عمل کرد .
کارآفرین برتر اقتصادمقاومتی سرپلذهاب:
بازی دراز 1404 : کارآفرین برتر اقتصادمقاومتی سرپلذهاب باتاکید بر لزوم حمایت مسئولین از طرحهای فرآوری زیتون در شهرستان گفت : تلاش ، سرمایه و آموزش عوامل مهمی در موفقیت طرحهای اقتصاد مقاومتی است .
فیلم:
بازی دراز 1404:با حضور امام جمعه و معاون فرماندار و بخشدار بخش قلعه شاهین ، مسائل و مشکلات روستای ترکویس سرپلذهاب مورد بررسی قرار گرفت.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز 1404 : مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم نهادینه کردن فرهنگ مشورت در دانش آموزان گفت : آموزش و پرورش همواره پیشگام ترین نهاد برای جهت دهی به ارزشها، اهداف و خلاقیت در نوجوانان و جوانان است.
معاون فرماندار شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز 1404 : معاون فرماندار شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم پیگیری واتمام پروژه های گاز و آبرسانی روستاهای شهرستان گفت :توسعه امکانات وتجهیزات و زیرساختها در روستا باعث تثبیت جمعیت روستایی وماندگاری در روستا می شود.
بازی دراز1404: سرانجام در روز 26 دی 1357 محمد رضا شاه مجبور شد ایران را به سمت کشور مصر ترك كند، و این در حالی بود كه حتی نزدیك ترین حامیان و اربابانش هم از پذیرفتن او امتناع كردند.
مسئول واحد عمران فرمانداری سرپلذهاب خبرداد :
بازی دراز 1404 :مسئول واحد عمران فرمانداری سرپلذهاب از اتمام عملیات گاز رسانی به روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان قبل از پایان سالجاری خبرداد .
رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز1404 : رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم حمایت مسئولین و مردم خیر از خانواده های بی بضاعت شهرستان گفت :بهزیستی یک نهاد حمایتی درجامعه است و از خانواده های دارای فرزندان چندقلو حمایت خواهد کرد .
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سرپلذهاب :
بازی دراز1404: سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سرپلذهاب باتاکید بر لزوم اهمیت دادن به قرآن و آموزش آن در جامعه گفت: قرآن مظهر تعالی ورشد بشریت است واهمیت دادن به آن توجه به تمام ارزش‌های الهی است.

صفحه‌ها