نظرخواهی

نظرسنجی //شما برای دریافت اخبار روزانه مورد نظر خود ،کدامیک از رسانه های زیر را در اولویت قرار می دهید ؟

مطالب اجتماعی

تجری در تذکری به رئیس‌جمهور:
بازی دراز1404:نماینده حوزه انتخابیه قصرشیرین درمجلس شورای اسلامی گفت: زلزله در شهرک صنعتی سرپل ذهاب حدود 800 نفر را بیکار کرده است و بروکراسی اداری برای تسهیلات بانکی به مردم زلزله زده سرپل ذهاب ادامه دارد.
فرماندار سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب از افزودن دو ستاد معین جهت تسریع در روند بازسازی شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.
یک فعال مدنی در سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: یک فعال مدنی در سرپل ذهاب گفت: عمق فاجعه و تبعات مخرب در زلزله سرپل ذهاب به حدی بوده و هست که تلاش ها برای سامان بخشیدن به وضعیت فعلی، شاید ماه ها و سال ها به دراز بکشد.
انجام اقدامات فیزیوتراپی رایگان در سرپلذهاب ؛
بازی دراز 1404: پس ازگذشت بیش ازسه ماه از زلزله سرپلذهاب دکترمجتبی کرمی بصورت خیرخواهانه هنوز هم بیماران مراجعه کننده را رایگان معالجه می کند.
رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان اصفهان مطرح کرد:
بازی دراز1404:رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان اصفهان با اعلام اینکه تاکنون 5هزار و 105 مورد به شهرداری سرپل ذهاب جهت اخذ پروانه ساخت معرفی شده است، گفت:بیش از یک هزار کانکس به واجدین شرایط زلزله زده سرپل ذهاب تحویل شده است.
زلزله سرپل ذهاب پلی برای آینده:
بازی دراز1404: «اکبر سنجابی» فرماندار سرپلذهاب طی حکمی «ستاره احمدی» دختر ۱۱ ساله روستای نوشیروان را به‌عنوان دهیار «افتخاری» این روستا منصوب کرد.
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب گفت:کاروان راهیان نور دانش آموزی سرپل ذهاب عازم مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.
فرماندار سرپل ذهاب مطرح کرد:
بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب گفت: به دستور استاندار کرمانشاه سطح کمپ های چادر و اسکان موقت زلزله زدگان سرپل ذهاب به منظور مرتفع ساختن مشکلات پیش امده در شرایط بحرانی و بارش باران شن ریزی و تسطح شد.
معاونت تبلیغی شهرستان سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:معاونت تبلیغی شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) الگوی کامل زنان و مردان جامعه است، گفت: این شخصیت بزرگوار در تمامی زمینه هایی که افراد برای دستیابی به کمال و حقیقیت انسانیت و بندگی به ان نیازمند هستند خبره و آگاه بود.
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از ویزیت رایگان ببش از400 نفر از زلزله زدگان شهرستان با همکاری معاونت بهداشت و درمان سپاه ناحیه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه و واحد بهداری سپاه این ناحیه خبر داد.
امام جمعه سرپل ذهاب :
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب گفت:مقصود از الگو گیری از سیره معصومین اين است كه روح و محتواي آن سيره رفتاری را درك نماييم و آن را در شكل‌ها و كالبد‌هايی نوين، طبق اقتضای شرايط زمانی و مكانی خويش، تحقق دهيم.
گزارش:
بازی دراز1404:صاحبان مساکین مهر سرپل ذهاب از عملکرد شرکت بیمه و ناتوانی در تحقق وعده های مسئولین اعلام نارضایتی کرده اند و خواستار رسیدگی ویژه و هرچه سریعتر مسئولین نسبت به تعیین تکلیف زلزله زدگان شدند.
رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب از ثبت بیش از35 میلیمتر باران در طی 24 ساعات گذشته در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.
بازی دراز1404:چادرنشینی امام جمعه سرپل‌ذهاب که از زمان وقوع زلزله در میان مردم بوده و مشکلات آنان را از نزدیک دنبال می‌کرد، موضوع قابل تقدیری است که برای بسیاری از مردم موجب دل‌گرمی شده و الگویی برای بسیاری از مسؤولان می‌تواند باشد.

صفحه‌ها