نظرخواهی

نظرسنجی //شما برای دریافت اخبار روزانه مورد نظر خود ،کدامیک از رسانه های زیر را در اولویت قرار می دهید ؟

مطالب اجتماعی

امام جمعه سرپل ذهاب :
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب گفت:مقصود از الگو گیری از سیره معصومین اين است كه روح و محتواي آن سيره رفتاری را درك نماييم و آن را در شكل‌ها و كالبد‌هايی نوين، طبق اقتضای شرايط زمانی و مكانی خويش، تحقق دهيم.
گزارش:
بازی دراز1404:صاحبان مساکین مهر سرپل ذهاب از عملکرد شرکت بیمه و ناتوانی در تحقق وعده های مسئولین اعلام نارضایتی کرده اند و خواستار رسیدگی ویژه و هرچه سریعتر مسئولین نسبت به تعیین تکلیف زلزله زدگان شدند.
رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب از ثبت بیش از35 میلیمتر باران در طی 24 ساعات گذشته در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.
بازی دراز1404:چادرنشینی امام جمعه سرپل‌ذهاب که از زمان وقوع زلزله در میان مردم بوده و مشکلات آنان را از نزدیک دنبال می‌کرد، موضوع قابل تقدیری است که برای بسیاری از مردم موجب دل‌گرمی شده و الگویی برای بسیاری از مسؤولان می‌تواند باشد.
یادداشت
باری دراز 1404: اسلام جهاد اقتصادی را هم‌رتبه با حضور در جبهه‌های جنگ معرفی می‌کند و با توجه به این‌که حضور در جبهه‌های جنگ برای دفاع از جامعه و نظام اسلامی بر همگان واجب است ،بنابراین عرصه جهاد اقتصادی نیز عرصه حضور همگان است/.
فرماندار سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:فرماندار شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب گفت: مستاجرین واحدهای سطح شهر از تسهیلات ۴۰۰میلیون ریالی ساخت و ساز بهره مند خواهند شد
فرماندار سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404: فرماندار سرپل ذهاب از افزایش وام واحدهای مسکونی تعمیری نوع یک به 400 میلیون ریال در این شهرستان زلزله زده خبر داد.
فرماندار سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: فرماندار سرپل ذهاب با اعلام اینکه 200 کانکس خالی در 4 کمپ برای اسکان زلزله زدگان در شهرسرپل ذهاب موجود است، گفت:مردم برای استفاده از این کانکس ها رغبت نشان نداده و این کانکس ها خالی می باشند.
امام جمعه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب با اعلام اینکه مسئولین ستاد بحران خود رأی و شخصی عمل می کنند،گفت:باید اصول و مقررات را در حل مشکلات مردم در نظر بگیریم و براساس این قوانین خدمت به مردم داشته باشیم.
رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه:
بازی دراز1404:رئیس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، از تصویب پرداخت تسهیلات به واحدهای آسیب دیده نوع 2 در هیات دولت خبر داد و گفت: پرداخت این تسهیلات که به اندازه واحدهای آسیب دیده نوع یک است به زودی آغاز می شود.
به علت شدت بارش باران؛
بازی دراز1404: با صدور اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش سرپل ذهاب مدارس شیفت بعد از ظهر این شهرستان زلزله زده تعطیل اعلام شد.
رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404:رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب اعلام کرد: به دنبال ادامه موج دوم بارشی از باران به جوشهرستان زلزله زده سرپل ذهاب و بارش مداوم از ساعات 6 و نیم صبح امروز تا ساعت 9 و نیم 27 میلیمتر بارش به ثبت رسیده است و در مجموع 24 ساعت گذشته 57 میلیمتر بارندگی داشته ایم.
پس از بارندگی های اخیر؛
بازی دراز1404:پس از بارندگی های اخیر و آبگرفتگی کانکس و چادرهای مردم مناطق زلزله زده سرپل ذهاب، سپاه باز هم برای امدادرسانی وارد عمل شد.
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از اعزام دومین کاروان خانواده های ایثارگران سرپل ذهاب به آستان قدس رضوی در قالب طرح معسرین خبر داد.

صفحه‌ها