نظرخواهی

با پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به نظر شما چه آینده ای در انتظار برجام است ؟

مطالب فرهنگي

شهردار سرپلذهاب :
بازی دراز1404: شهردارباتاکید برلزوم اهتمام مسئولین در برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجرگفت : دهه فجر موسم تجلی شکوه وعظمت انقلاب اسلامی است وباید به بهترین شکل گرامی داشته شود .
مدیر کمیته امداد شهرستان سرپلذهاب خبرداد :
بازی دراز 1404 : مدیر کمیته امداد شهرستان سرپلذهاب از عزام تعداد 40 نفر از زنان سرپرست خانوار شهرستان به اردوی آموزشی استانی خبرداد .
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گیلانغرب :
بازی دراز 1404 : رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گیلانغرب باتاکید بر زوم پیاده شدن سبک زندگی اسلامی در جامعه گفت :سبک زندگی مناسب باید بر اساس اصول و ارزش های اسلامی وپیشینیه بومی وملی انسان باشد .
فیلم:
بازی دراز1404:کاروان راهیان نور کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دوران دفاع مقدس به مناطق عملیاتی بازی دراز صعود کردند
مسئول امربه معروف و نهی از منکر کارخانجات و ادارات شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز1404: مسئول امربه معروف و نهی از منکر کارخانجات و ادارات شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم رعایت اصل عدالت وصداقت در معاملات اقتصادی گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از بنیادی ترین واجبات اسلام است که احیای آن در جامعه باعث جاری شدن خیروبرکت می شود .
امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم اهتمام مسئولین در مقابله با بدحجابی گفت : عفاف و پاکدامنی از نمونه های جهاد در راه خداوند است که باید برای اجرای آن باید آگاهانه و بابرنامه عمل کرد .
کارآفرین برتر اقتصادمقاومتی سرپلذهاب:
بازی دراز 1404 : کارآفرین برتر اقتصادمقاومتی سرپلذهاب باتاکید بر لزوم حمایت مسئولین از طرحهای فرآوری زیتون در شهرستان گفت : تلاش ، سرمایه و آموزش عوامل مهمی در موفقیت طرحهای اقتصاد مقاومتی است .
فیلم:
بازی دراز 1404:با حضور امام جمعه و معاون فرماندار و بخشدار بخش قلعه شاهین ، مسائل و مشکلات روستای ترکویس سرپلذهاب مورد بررسی قرار گرفت.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز 1404 : مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم نهادینه کردن فرهنگ مشورت در دانش آموزان گفت : آموزش و پرورش همواره پیشگام ترین نهاد برای جهت دهی به ارزشها، اهداف و خلاقیت در نوجوانان و جوانان است.
معاون فرماندار شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز 1404 : معاون فرماندار شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم پیگیری واتمام پروژه های گاز و آبرسانی روستاهای شهرستان گفت :توسعه امکانات وتجهیزات و زیرساختها در روستا باعث تثبیت جمعیت روستایی وماندگاری در روستا می شود.
بازی دراز1404: سرانجام در روز 26 دی 1357 محمد رضا شاه مجبور شد ایران را به سمت کشور مصر ترك كند، و این در حالی بود كه حتی نزدیك ترین حامیان و اربابانش هم از پذیرفتن او امتناع كردند.
مسئول واحد عمران فرمانداری سرپلذهاب خبرداد :
بازی دراز 1404 :مسئول واحد عمران فرمانداری سرپلذهاب از اتمام عملیات گاز رسانی به روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان قبل از پایان سالجاری خبرداد .
رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز1404 : رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم حمایت مسئولین و مردم خیر از خانواده های بی بضاعت شهرستان گفت :بهزیستی یک نهاد حمایتی درجامعه است و از خانواده های دارای فرزندان چندقلو حمایت خواهد کرد .
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سرپلذهاب :
بازی دراز1404: سرپرست اداره تبلیغات اسلامی سرپلذهاب باتاکید بر لزوم اهمیت دادن به قرآن و آموزش آن در جامعه گفت: قرآن مظهر تعالی ورشد بشریت است واهمیت دادن به آن توجه به تمام ارزش‌های الهی است.
نارضایتی مردم از وضعیت پارکینگ بیمارستان سرپلذهاب ؛
بازی دراز 1404 : محوطه اطراف بیمارستان شهدای سرپلذهاب از سوی شهرداری به بخش خصوصی واگذار شده تا یک پارکینگ عمومی با تجهیزات مناسب برای مراجعه کنندگان به بیمارستان ایجاد گردد ولی متاسفانه امروز نه تنها هیچ تغییری با قبل دراین محوطه ایجاد نشده بلکه حق پارکینگ از خودروها برای ارائه هیچگونه خدماتی اخذ می شود وباید دید که این مبالغ چگونه وبا چه دیدی وبصورت نامشروع از مردم اخذ می شود .

صفحه‌ها