نظرخواهی

نظر سنجی/ عملکرد شهرداری و شورای شهر سرپلذهاب در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید

مطالب فرهنگي

بازی دراز1404:یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال
فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر در پادگان ابوذر سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404:فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر در پادگان ابوذر سرپل ذهاب از برپایی نمایشگاه ادوات و تجهیزات نظامی تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر در پادگان ابوذر سرپل ذهاب در جوار حرم احمد ابن اسحاق(ره) تا 15 فروردین ماه جاری خبر داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپلذهاب:
بازی دراز1404:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپلذهاب از برگزاری طرح آرامش بهاری درجوار بقعه متبرکه احمدابن اسحاق(ره) خبردادوگفت : این طرح با 8 غرفه مختلف باهدف استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه با راه اندازی غرفه های فرهنگی مختلف برگزار می شود.
فرماندار سرپل ذهاب مطرح کرد:
بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب گفت:سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی نام گرفت که در این بین استفاده از تولیدات داخلی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب جزء حائزاهمیت دارترین مسائل اجتماعی است و به همین واسطه بستر اشتغال ایجاد می شود و به بازار رونق خاصی می دهد.
بازی دراز1404:شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب، شهر مقاوم دوران دفاع مقدس که سابقه اسکان در آن به دوران نوسنگی باز می گردد، آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی شده است.
پایان نظرسنجی اداره دولتی برتر سرپل ذهاب در سال ۱۳۹۶:
بازی دراز1404:در پایان نظرسنجی اداره دولتی برتر سرپل ذهاب در سال ۱۳۹۶ اداره شبکه بهداشت و درمان اداره برتر سال ۹۶ این شهرستان شد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی:
بازی دراز1404:نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت ازکالای ایرانی و تولید داخلی مقدمه ای بر اشتغال زایی و کارآفرینی و افزایش بهره وری در تمامی عرصه ها است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران:
بازی دراز1404:فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم سال نو که با همین مناسبت در پادگان ابوذر شهرستان سرپلذهاب برگزار شد تفکر و تکیه بر دانش و توان ایرانی را مهم ترین عامل در جهت پیشبرد و پیشرفت اهداف ایران اسلامی عنوان کرد.
گزارش تصویری:
بازی دراز1404: رییس جمهور به منظور رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان از روستای میرمیرو دهستان پشت تنگ ذهاب بازدید و از نزدیک با مردم زلزله زده این روستا دیدن کرد.
همزمان با سفر ریاست جمهور:
بازی دراز1404:مردم سرپل ذهاب همزمان با سفر رییس جمهور به سرپل ذهاب مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند، خواست آنها تحقق وعده های دولت درباره زلزله زدگان است.
در جلسه ستاد بازسازی شهرستان سرپل ذهاب صورت گرفت:
بازی دراز1404:در این جلسه وضعیت تشکیل پرونده واحدهای آسیب دیده ، تعداد واحدهای معرفی به بانک ،عقد قرارداد و آزادسازی تسهیلات مورد ارزیابی قرار گرفت.
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از توزیع 2 هزار بسته غذایی توسط سپاه ناحیه سرپل ذهاب بین زلزله زدگان شهرستان خبر داد.
فرماندار سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب گفت: بازسازی و بهبود وضعیت معیشتی مردم شهرستان زلزله زده باید به عنوان یک اولویت دنبال شود.
بازی دراز1404:شهرستان سرپل ذهاب در روزهای پایانی سال حال و هوای خاصی دارد بازار پرتب و تاب محصولات و مشتریانی که درجستجوی کالای موردنظر خود برای شب عید می باشند.
رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب مطرح کرد:
بازی دراز1404:رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب گفت: رمز موفقیت و سلامت جامعه را در هماهنگی دستگاههای متولی امور فرهنگی عنوان کرد.

صفحه‌ها