نظرخواهی

نظرسنجی //شما برای دریافت اخبار روزانه مورد نظر خود ،کدامیک از رسانه های زیر را در اولویت قرار می دهید ؟

اخبار ویژه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:
بازی دراز1404:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد که امنیت به صورت کامل در استان و بخصوص در مناطق زلزله زده برقرار است و هیچ مشکلی در این زمینه احساس نمی شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب از استفاده بلامانع از آب شرب سطح شهرستان خبر داد و گفت: آب آشامیدنی روستاهای سرپل ذهاب غیرقابل شرب است و باید از آب های بسته بندی و تانکرهای سیار استفاده شود.
بازی دراز1404:معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه و رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سرپل ذهاب و رییس اتحادیه خبازان از نانواییهای سطح سرپل ذهاب بازدید بعمل آوردند.
با حضور معاون درمان وزارت بهداشت:
بازی دراز1404:در حاشیه کلنگ زنی احداث مراکز بهداشتی و درمانی مناطق زلزله زده به همت خیرین سلامت ، دکترجان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان 50 تختخوابی شهدای سرپل ذهاب (بانگر) بازدید کرد.
معاون هماهنگ كننده نيروي سپاه نبي اكرم(ص) استان كرمانشاه خبر داد:
بازی دراز1404:معاون هماهنگ كننده نيروي سپاه نبي اكرم(ص) استان كرمانشاه از واگذاری ۵۰ کانکس به ایثارگران ورزمندگان دوران دفاع مقدس شهرستان خبر داد.
انتصاب در سرپلذهاب ؛
بازی دراز1404:معاون پرورشی جدید اداره آموزش وپرورش سرپلذهاب طی حکمی از سوی رئیس آموزش وپرورش استان کرمانشاه منصوب شد .
وزیر بهداشت در مراسم کلنگ زنی ۶۲ خانه بهداشت مناطق زلزله زده:
بازی دراز1404:وزیر بهداشت با بیان اینکه خیرین در ایجاد مراکز بهداشتی-درمانی نقاط زلزله زده پیش قدم شدند، گفت: ۶۲ خانه بهداشتی که امروز کلنگ زنی کردیم ربطی به دولت ندارد و توسط خیرین تامین شد.
با حضور وزیر بهداشت در کرمانشاه؛
بازی دراز1404:با حضور وزیر بهداشت و تنی چند از هنرمندان و خیرین کشور، کلنگ ۶۲ مرکز بهداشتی- درمانی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به زمین زده شد.
بازی دراز1404:روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب میزبان طرح «دوباره با کتاب» اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه شدند.
بازی دراز1404:در خلال جنگ جهانی اول، فلسطین که جزئی از امپراطوری عثمانی بود به تصرف قوای متّفقین درآمد و در سال ۱۹۲۰ میلادی با حکم جامعه ملل، قیمومت این سرزمین به بریتانیا سپرده شد.
شهردارسرپلذهاب خبر داد:
بازی دراز1404: شهردار سرپل ذهاب از حذف بروکراسی اداری برای صدور مجوز ساختمانی در این شهرستان زلزله زده خبر داد و گفت:شهرداری با تمام توان مشکلات زلزله زدگان سرپل ذهاب را پیگیری می کند.
بازی دراز1404:حادثه زلزله شامگاه یکشنبه 21 آبان ماه در شهرستان سرپل ذهاب باعث آسیب های جانی و مالی فراوانی به مردم این منطقه شد، بازتاب های گسترده ای در مناطق کشورمان داشت و مردم از طریق مختلف با حادثه دیدگان ابراز همدردی کردند.
بازی دراز1404: فرماندار سرپل ذهاب بصورت سرزده و شبانه از خدمات رسانی اوژانس و بیمارستان موقت بانگر شهرستان بازدید بعمل آورد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز1404:رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپل ذهاب با بیان اینکه پرداخت خسارت وارده زلزله به ایثارگران اولویت بنیاد است، گفت: در طی هفته جاری خسارت ایثارگران آسیب‌دیده در زلزله پرداخت خواهد شد.
مدیریت جهاد کشاورزی سرپل ذهاب خبر داد :
بازی دراز1404:مدیریت جهاد کشاورزی سرپل ذهاب از ارزیابی خسارت وارده درسطح ۲۱۴روستا در مناطق زلزله زده شهرستان خبر داد و گفت: این برآورد خسارت در بین روستائیان ادامه دارد.

صفحه‌ها