22. دى 1395 - 10:24   |   کد مطلب: 206046
بازی دراز1404:سرپرست بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: تحت پوشش قرار دادن اتباع خارجی ساکن استان کرمانشاه در دستور کار بیمه سلامت قرار دارد.

به گزارش بازی دراز، کیومرث مظفری اظهار داشت: در حال حاضر یک میلیون و ۱۸۰  هزار نفر در استان کرمانشاه تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند و از این تعداد ۶۰۰ هزار نفر را بیمه شدگان روستایی و عشایر تشکیل می‌دهند.

 

وی با اشاره به اینکه ۳۶۰ هزار نفر از ابتدای طرح تحول نظام سلامت دفترچه رایگان بیمه سلامت دریافت کردند، افزود: قشری که از این بیمه استفاده کردند مشکلات مالی دارند.

 

مظفری کرمانشاه را از استان های پیشگام در بیمه سلامت دانست و گفت:  افراد فاقد هرگونه بیمه‌ در استان می‌توانند نسبت به ثبت نام و دریافت دفترچه رایگان بیمه سلامت اقدام کنند.

 

 وی بیان کرد: در حال حاضر ۱۷۵۳ نفر از بیماران خاص شامل هموفیلی، تالاسمی، ام اس و کلیوی در استان شناسایی شدند و دفترچه رایگان بیمه سلامت دریافت کردند که داروهای این بیماران نیز رایگان است.

 

مظفری بیان کرد: برنامه‌ای برای تحت پوشش قرار دادن اتباع خارجی ساکن در استان کرمانشاه داریم تا  این افراد نیز از دفترچه بیمه سلامت بهره مند شوند و برای این مهم با امور اتباع استانداری هماهنگی خواهد شد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها