23. دى 1395 - 11:15   |   کد مطلب: 206073
بازی دراز 1404 : فرمانده گردان امام حسین(ع)شهرستان سرپلذهاب گفت : بالا بردن روحیه بسیجیان جان برکف گردانهای امام حسین(ع) وتقویت آمادگی جسمانی یکی از مولفه های مهم آمادگی رزم نیروهای مسلح می باشد که درمسابقات ورزشی دنبال می گردد.

به گزارش بازی دراز، مهدی ترکاشوند درحاشیه برگزاری رقابتهای کشتی آزاد غرب شهرستان های استان کرمانشاه به میزبانی سرپلذهاب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در این مسابقات کشتی‌گیران در اوزان 57 تا 125 کیلوگرم به رقابت پرداختند.

 

وی افزود: این دوره یک روزه مسابقات کشتی‌ آزاد در بین 50 کشتی گیربسیجی گردانهای مقداد امام حسین(ع) از لشکر29 حضرت نبی اکرم(ص) شهرستان های اسلام آباد،دالاهو، گیلانغرب و قصرشیرین به میزبانی سرپلذهاب برگزار شد.

 

 فرمانده گردان امام حسین(ع) شهرستان هدف از برگزاری این مسابقات را بالا بردن روحیه  اخلاق مداری و کسب اصول جوانمردی در بین کشتی گیران برشمرد و افزود: بالا بردن روحیه پرسنل بسیجیان جان برکف گردانهای امام حسین(ع) وتقویت آمادگی جسمانی یکی از مولفه های مهم آمادگی رزم نیروهای مسلح می باشد.

 

وی یادآور شد: نفرات منتخب مسابقات قهرمانی و انتخابی کشتی بسیج سپاه ناحیه شهرستان به مسابقات استانی اعزام می‌شوند.

 

ترکاشوند خاطرنشان شد: در پایان این رقابتها شهرستانهای سرپلذهاب با امتیاز72 ، دالاهو با امتیاز 56 ، قصرشیرین با امتیاز 47 ، گیلانغرب با امتیاز40، اسلام آباد غرب با امتیاز27  به ترتیب رده های اول تا پنجم را کسب نمودند و در پایان به نفرات اول تا سوم مدال و هدیه اهداء گردید.

 

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای 90هزار نفر جمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق دارد.

انتهای پیام/*

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها