23. دى 1395 - 10:45   |   کد مطلب: 206074
بازی دراز 1404 : مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درسپاه ناحیه سرپلذهاب باتاکید بر لزوم بهره گیری از فضایل بسیار زیارت کریمه اهل بیت (س) گفت :حضرت معصومه(س) یک مجاهد در راه خدا و یک مهاجر علی الله بود .

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام حسین مهدوی در مراسم وفات حضرت معصومه(س) اظهار داشت: حضرت فاطمه معصومه(س) دارای مقام رفیع و شفاعت در نزد خداوند متعال داشت و طبق فرمایش امام رضا(ع) هرکس ایشان را زیارت کند بهشت بهای این زیارت است.

 

وی به روایتی از امام صادق اشاره کرد و افزود: برای خداوند متعال حرمیست در مکه که همان کعبه است، برای حضرت رسول اکرم(ص) حرمی است که آن مدینه است ، برای حضرت امیرالمومنین حرمی است در نجف اشرف و برای ما اهل بیت حرمی است که آن قم است و این به خاطر وجود حضرت معصومه(س) دراین شهراست واین بسیارحائز اهمیت بوده و باید قدردان باشیم.

 

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان بیان کرد: از فرصت های زیارت قبور امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) استفاده کنید زیرا که به واسطه این زیارات دفع بلا صورت می گیرد و انسانها بی خبر هستند.

وی با اشاره به شخصیت وکمالات حضرت معصومه (س) اذعان داشت: این بانوی بزرگوار یک مجاهد در راه خدا و یک مهاجرعلی الله بود وبه خاطر پیوند با ولی خدا و اطاعت از فرامین و آرمانهای ولی خدا و معصومان به درجه ای از عصمت رسیدند و در این میان باید از این شخصیت برجسته درس عبرت بگیریم و از کمالات وی بهره مند شویم.

 

وی در پایان گفت: ما می توانیم با کسب رضایت خداوند و معصومین در زندگی به درجه قرب الهی برسیم و به کمال دست پیدا کنیم .

 

لازم به ذکر این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه سرپل ذهاب و پرسنل سپاه این ناحیه در نمازخانه سپاه سرپلذهاب برگزار شد.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای 90هزار نفر جمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق دارد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها