18. مرداد 1396 - 11:00   |   کد مطلب: 211555
بازی دراز1404: فرماندار شهرستان سرپلذهاب باتاکیدبر نقش مهم رسانه ها درفرهنگسازی و اطلاع رسانی جامعه گفت : خبرنگار باید مسئولین را مورد انتقاد منصفانه وبه دور ازتخریب نماید وکسی حق ندارد بااینگونه انتقادی برخورد نماید

به گزارش بازی دراز، اکبر سنجابی در مراسم تجلیل از روزخبرنگار ضمن بزرگداشت مقام والای شهدای عرصه رسانه و تبریک روز خبرنگاراظهار داشت: خبرنگار باید هنر و حرفه خود را مانند شهدای بزرگ این عرصه حفظ کند و در مقابل خون هزاران شهید به خصوص شهدای اصحاب رسانه امانت‌دار وظیفه خطیر خود باشد.

وی با تاکید بر نقش خبرنگاران در فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی به مردم گفت: خبرنگار در فرهنگ‌سازی نقش موثری دارد و عواملی نظیراعتمادسازی، شفاف‌سازی، توجه به نیازهای مخاطب، اطلاع‌رسانی صحیح، نقد منصفانه از مسئولان و ترجیح منافع عمومی بر منافع فردی از جمله موارد است که تاثیرگذار بر فرهنگ‌ مردم می باشد.

 

فرماندارشهرستان تصریح کرد: رسانه داراي قابليت شفاف‌ سازي فعاليت تمام ارگان‌ها و دستگاه‌هاست و اصحاب رسانه بايد بكوشند از اين ظرفيت براي انعكاس وقايع به خوبي بهره‌برداري کرده و اصلاح در امور را به عنوان سرلوحه اهداف خويش قرار دهند.

وی درپایان ضمن تقدیر و تشکر از فعالان عرصه اصحاب رسانه شهرستان سرپل ذهاب گفت: خبرنگاران همسنگران عرصه اطلاع‌رسانی و بازوان توانمند مسئولان هستند و خرسندیم از اینکه حضور رسانه های فعال موجب انعکاس اخبار و اطلاعات موثق و به موقع شهرستان می شوند و نقش ممتازی در اطلاع رسانی به مردم دارند .

 

لازم به ذکراست، در پایان این مراسم با حضور جمعی از مسئولین سرپل ذهاب از تعداد22نفر خبرنگار و فعالان عرصه روزنامه، نشریات ،هفته نامه و مطبوعات در محل سالن جلسات فرمانداری تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها