30. مرداد 1396 - 9:12   |   کد مطلب: 211761
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: استان خوزستان با داشتن 2750 آزاده، رتبه پنجم کشور را از نظر تعداد آزادگان دارد و می‌تواند در ترویج و توسعه ایثار و فرهنگ شهادت پیشرو باشد.

به گزارش بازی دراز، 

 عبدالرضا فرجیان در حاشیه جشن سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی که شامگاه (29 مردادماه) در تالار امام رضا(ع) برگزار شد، اظهار کرد: خدا را شاکرم که امسال برای دومین بار در دولت تدبیر و امید و در دوران مدیریتی دکتر شریعتی، خداوند توفیق حضور در کنار 1000 نفر از آزادگان سرافراز را به ما عنایت کرده است.

وی با بیان این‌که سالروز ورود آزادگان به میهن 26 مردادماه سال 1369 است، افزود: آزادگان بعد از برگشت به میهن راه شهداء را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند و تا به امروز در حال توسعه فرهنگ شهادت و ایثار هستند.

فرجیان گفت: استان خوزستان با داشتن 2750 آزاده، رتبه پنجم کشور را از نظر تعداد آزادگان دارد و می‌تواند در ترویج و توسعه ایثار و فرهنگ شهادت پیشرو باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان بیان کرد: خاطره‌گویی آزادگان از دوران دفاع مقدس و ایستادگی آن‌ها در برابر دشمن در ذهن جوانان اثرگذار بوده و داشتن شهدایی امثال شهید حججی، تاجبخش و سجاد باوی نشانگر اثرات مثبت آزادگان جمهوری اسلامی است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها