9. مهر 1396 - 2:01   |   کد مطلب: 212331
روایت شفاگرفتن جوان اهل سنت سرپلذهابی در روزعاشورا از امام حسین (ع) عنایت ویژه اباعبدالله ع را مذاهب مختلف نشان می دهد و می فهمیم که هرکس بااعتقادوایمان راسخ زیربیرق سیدوسالارشهیدان قراربگیردوبه حضرت متوسل شود حتما جواب خواهدگرفت۰

به گزارش بازی دراز، حمزه مرادی اهل و ساکن سرپل ذهاب دارای مذهب اهل سنت و متولد 1370 در شفا دادن بیماری خودخاطرات زیادی دارد که شنیدن آن برای هر شنونده ای جذاب و آموزنده است.

به همین منظور خبرنگارسایت خبری بازی دراز پای گفتگو با وی نشست و این شفا گیرنده ماجرای شفای خود را بدین گونه شرح داد:

وی اظهارداشت: درسال76 در کرمانشاه به همراه خانواده ام سکونت داشتم در آن زمان به دلیل مبتلا شدن به ویروس سرماخوردگی دچارمریضی حادی شدم و به همین دلیل به همراه پدرم به درمانگاه شبانه روزی واقع در میدان آزادی کرمانشاه مراجعه کردم.

وی افزود: بعد از ویزیت پزشک و تزریق آمپول متاسفانه درد کشاله ران پای راست ام شروع شد و یک قسمت ازرگ عصب آن به دلیل تزریق آمپول خشک شد.

مرادی می گوید: مجدد به درمانگاه مراجعه کردم اما به نتیجه خاصی نرسیدم و بارها تحت درمان پزشکان متعددی در استان های کرمانشاه و تهران قرار گرفتم اما پزشکان از ادامه درمانم با نتیجه قطعی قطع امید کردند.

وی درادامه گفت: بعد از گذشت 6 ماه که بصورت فلج در گوشه خانه ماندگار شدم درشب عاشورای سال 77 یکی از آشنایان به منزل ما آمد و از پدرم درخواست کرد که من را با ویلچر به مجلس عزای حسین(ع) ببرد، پدرم به همراه وی من را به هیئت عزاداری واقع درروبروی باغ فردوس کرمانشاه بردند بعد پدرم من را از ویلچر پایین آورد و زیرعلم برافراشته عزای امام حسین(ع) نشاند و از صاحب عزا عاجزانه خواست که شفای فرزندش را بدهد و به امام حسین (ع) و یارانش متوسل شد.

مرادی می گوید: بعد ازپایان روزعاشورا، شب شام غریبان دربستربودم که بارها خواب های آشفته دیدم و از خواب پریدم اما هر باربا آرامش بیشتری خوابیدم بارسوم امام حسین (ع) به همراه حضرت علی اصغر(ع) و حضرت علی اکبر(ع) با آرامش به سراغ من آمدند و حضرت امام حسین(ع) فرمایش کرد که ای جوان شفایت را در مجلس عزای من گرفتید از جای برخیز.

 

وی گفت: صبح که از خواب بلند شدم اول چهارانگشت پای راستم تکان خورد و بعد چند دقیقه حس کردم که کل پای چپم را می توانم حرکت دهم،مادرم سراسیمه وارد اتاق شد و از خوشحالی اشک شوق می ریخت و خدا و اهل بیت(ع) را نیز شکرمی گفت ازآن پس متوجه شدم مورد عنایت ویژه ای حضرت اباعبدالله (ع) قرار گرفتم.

مرادی بیان کرد: روز بعد به درمانگاه و پزشکان زیادی در کرمانشاه مراجعه کردم و جزعنایت و توجه خاص اهل بیت(ع) و شفاعت از امام حسین(ع) هیچ جوابی از پزشکان نگرفتم.

وی یادآورشد: بارها این داستان شفاعتم را نزد روحانیون و علمای استان کرمانشاه و شهرستان سرپل ذهاب بازگوکردم و ایشان گفتند این ماجرا ازکرامات حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است و خوشا به سعادتت که مورد توجه اهل بیت(ع) قرار گرفته اید.

 

مرادی گفت: در سال 84 به همراه خانواده به شهرستان سرپلذهاب نقل مکان کردیم و درهیئت عزاداری حضرت ابوالفضل العباس(ع) درمسجد جامع این شهرستان به خدمتگزاری اهل بیت(ع) پرداختم.

 

وی توفیق خدمتگذاری درمسجد جامع سرپلذهاب را از افتخارات خود دانست و گفت: خدمت به خلق خدمت به خداست و امیدوارم که این خدمت برای رضای خدا باشد و تا زمانی که توان داشته باشم دست از این خدمت برنمی دارم.

 

حمزه مرادی در پایان خطاب به نوجوانان و جوانان گفت: نماز بخوانید،غیبت نکنید و برای جلوگیری ازفساد و توطئه قیام کنید زیرا که نماز اول وقت امام حسین(ع) و یاران باوفایش در ظهرعاشورا نماد امر به معروف و نهی از منکر اباعبدالله(ع) بود. 

 

این شفاگیرنده در پایان گفت: برای رفتن به مجلس عزای حسین(ع) اول غسل کنید و بعد دو رکعت نماز گذارید و با ایمان قوی وارد هیئت اباعبدالله (ع) شوید و درادامه راه معنوی اهل بیت(ع) از جان و مال خود مایه بگذارید.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای 90هزار نفر جمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها