7. مهر 1396 - 15:19   |   کد مطلب: 212349
بازی دراز 1404: فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر در پادگان ابوذر سرپل ذهاب گفت خانواده معظم شهداء گنجینه های عظیم دفاع مقدس هستند ودیداربا این عزیزان فرصت مناسبی برای الگوگیری ازمسیرمعنوی زندگی شهداء می باشد۰

به گزارش بازی دراز،  سرهنگ کیومرث جعفری در دیدار با خانواده معظم شهدا شهرستان سرپلذهاب گفت: خانواده های معظم شهدا بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و همه ما مدیون شهدا و خانواده بزرگ ایثارگران هستیم.

وی ، افزود: هدف از دیدار با خانواده های شهدا،ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگو گیری از این خانواده ها در راه مسیر معنوی زندگی است.

فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر در پادگان ابوذر سرپل ذهاب تصریح کرد:  خانواده های معظم شهدا میراثی گرانبها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می روند و دیدار از این خانواده ها موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.

وی تصریح کرد: متانت طبع وروحیه والای پدران و مادران شهدا، همیشه خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را شرمنده می کند و بر همه ما واجب است تا از این خانواده ها دیدار و دلجویی نماییم.

جعفری  یادآور شد: جانفشانی ها و سلحشوری های رزمندگان دفاع مقدس، به عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت های انقلاب اسلامی ثبت شده است.

ایشان خاطرنشان کرد: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.

به مناسبت هفته دفاع مقدس فرماندهان نظامی و انتظامی و مسولین شهرستان  با حضور در منزل خانواده های شهدا،اکبر قادری،ملک محمد باقری،بیژن یارکرمی،شهید بهمن سلیمانی دیدار نمودند .

گفتنی است شهید بیژن یارکرمی در تاریخ 27آذر ماه سال 1380 در اثر وجود ترکشهای زمان جنگ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، شهید بهمن سلیمانی در تاریخ 19مرادماه سال 1362 در عملیات بازی دراز و در منطقه سومار ، و شهید اکبر قادری در تاریخ 5مهر سال 1362 در منطقه سرپلذهاب وشهید ملک محمد باقری که حین دفاع از مرزهای منطقه مهاباد واقع در کردستان به درجه رفیع شهادت و لقاء الله واصل گردیدند.
انتهای پیام/امیدی

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها