15. مهر 1396 - 10:00   |   کد مطلب: 212444
بازی دراز1404: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: دشمن به دنبال ایجادنا امنی درکشور است که با هوشیاری مسئولین و نیروهای با ایمان ولایتمدار و مقتدر انتظامی ناکام خواهد ماند۰

به گزارش بازی دراز، آئین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی صبح امروز به مناسبت هفته ناجا در محل فرماندهی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب با حضورفرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزارشد. 

امام جمعه سرپل ذهاب دراین مراسم ضمن تسلیت ایام محرم الحرام و گرامیداشت هفته ناجا گفت: اگر امروز شاهد اقتدار و نظام اسلامی در آن سوی مرزها هستیم از برکت خون شهدا و به پشتوانه ایثارگری ها، دلاورمردی ها و رشادت های نیروهای مسلح کشور است.

 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب افزود: هفته نیروی انتظامی فرصتی است در راستای پاسداشت خدمات و تلاش‌های صادقانه این نیرو در طول یکسال که ثمره آن ایجاد امنیت و آسایش عمومی برای تمامی اقشار و گروه‌هاست.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی امروز درحراست از مرزهای کشورمان به خوبی عمل می کند افزود: پرسنل نیروی انتظامی شهرستان مرزی سرپل ذهاب با تمام توان و قدرت خود امنیت و آرامش عمومی را برای مردم فراهم آورده و تضمین کننده نظم و امنیت بوده است و همواره یکی از شهرستان های امن استان کرمانشاه به شمار می رود.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان در ادامه با تشریح گزارشی از عملکرد این نهاد تصریح کرد: جایگاه ویژه ناجا در جمهوری اسلامی آن را از دیگر پلیس‌های جهان متمایز ساخته است، در عین حال این نیرو از محبوبیت خاصی نیز در بین مردم برخوردار است.

سرهنگ محمدرضا یاری افزود: پرسنل خدوم این نهاد همواره برای برقراری و حفظ امنیت و آسایش مردم همیشه در صحنه حضور دارند و درراستای منویات مقام معظم رهبری برای دفاع از خاک وطن گام خواهند برداشت.

 

در این مراسم با اهداء هدایایی ازچند تن از پرسنل خدوم نیروی انتظامی سرپل ذهاب تجلیل بعمل آمد.
انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها