18. مهر 1396 - 8:30   |   کد مطلب: 212477
بازی دراز1404: معاون فرماندار سرپل ذهاب با اعلام اینکه آمادگی ظرفیت 8 هزار نفر برای اسکان زائرین عتبات عالیات در سرپل ذهاب وجود دارد،گفت: ۷موکب در این شهرستان در ایام اربعین حسینی در مسیر پیاده روی اربعین دائر شده و به زوار عتبات عالیات خدمت رسانی خواهند کرد.

به گزارش بازی دراز، عزیزمراد کرمی در حاشیه بازدید ازمکان های پیش بینی شده برای استقرار موکب های اربعین درسرپل ذهاب به بررسی و آماده سازی ظرفیت ها و امکانات موجود که در مسیر تردد زائرین اربعین حسینی قرار دارند تاکید کرد و گفت: با استفاده ازآمادگی و ظرفیت 2هزاردستگاه در شهرستان تا حد امکان خدمات رفاهی مطلوبی به زائرین حسینی ارائه خواهد شد.

 

معاون فرماندار سرپل ذهاب تصریح کرد: 8 کمیته در ستاد اربعین حسینی در سرپل ذهاب تشکیل شده که تمام این کمیته‌ها موظف به پیگیری و انجام امورات خود به بهترین نحو ممکن هستند.

وی در ادامه از آماده سازی استقرار و مکان یابی موکب های شهرستان خبر داد و گفت: موکب اول در جنب روستایی حبیب وند در داخل زمین فوتبال، موکب دوم در محورکل داوود، موکب سوم در اردوگاه راه کربلا واقع در سرابگرم، موکب چهارم در کمربندی جاده سرپل ذهاب به قصرشیرین جنب روستای میانمیل،موکب پنجم در شهرک صنعتی(خروجی شهرسرپل ذهاب بطرف شهرستان قصرشیرین)،موکب ششم در ورودی شهرسرپل ذهاب روبروی جایگاه پمپ بنزین صالحی،موکب هفتم در خروجی شهرسرپل ذهاب روبروی پمپ گاز(cng) شهرداری جهت خدمات رسانی به زائرین اربعین اباعبدالله الحسین(ع) مستقر گردیده است.

 

کرمی بیان داشت: احداث 40 چشمه سرویس بهداشتی در محل موکب های تعیین شده در دستور کار قرار دارد و 8 هزارنفر ظرفیت برای اسکان زائرین حسینی آمادگی ارائه خدمات دارند.

 

وی در پایان گفنت: مسئولان و مردم خیر دست به دست یکدیگر و با همکاری همه جانبه باید زمینه های رضایت و راحتی زوار حضرت سیدالشهدا (ع) را فراهم کنند.

 

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای بیش از85هزارنفرجمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق دارد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها