25. مهر 1396 - 12:43   |   کد مطلب: 212618
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه مطرح کرد:
برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی درکرمانشاه/مرمت اماکن فرسوده ورزشی
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، با اشاره به برگزاری ۱۶۲ برنامه طی هفته تربیت بدنی در استان گفت: کیفیت‌بخشی و مرمت اماکن فرسوده ورزشی باید بیشتر مورد توجه باشد.

به گزارش بازی دراز، ارسلان حسینی پیش از ظهر امروز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با ابیان اینکه  ۲۶ تا ۲ آبان به عنوان هفته تربیت بدنی نامگذاری شده است، اظهار داشت: در سطح استان و ۱۴ شهرستان ۱۶۲ برنامه برای این هفته در نظر گرفته شده است.

وی جایگاه ورزش و سلامت جوانان را بسیار با اهمیت دانست و افزود: در این راستا کشورهایی موفق هستند که برنامه های متنوعی در عرصه ورزش و جوانان برگزار می کنند.

حسینی ابراز داشت: همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و ورزش می تواند در اکثر آسیب های اجتماعی نقش پیشگیرانه ای داشته باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بیان داشت: یکی از بهترین ابزارها در عرصه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی ورزش است. لذا امید است در دولت و مجلس نگاه ویژه به عرصه ورزش در حوزه جوانان شود.

حسینی ضمن تقدیر از هیات های ورزشی و قهرمان استان خاطر نشان کرد: ورزش کشور و استان نیاز جدی به حمایت دارد.

وی در ادامه به تشریح برنامه های هفته تربیت بدنی پرداخت و بیان داشت: تجدید میثاق با شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه، دیدار با استاندار، دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم، دیدار عمومی با کارکنان و پرسنل و تشکیل شورای اداری در هرسین از جمله برنامه های این هفته است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از افتتاح چند پروژه ورزشی در هفته تربیت بدنی خبر داد وتصریح کرد: افتتاح پیست تارتان سنقر، افتتاح خانه کاراته استان و افتتاح مروژه سالن ولایت کنگاور از دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی است.

حسینی همچنین گفت: هدف از تدوین این برنامه ها نمایان کردن ورزش و تربیت بدنی در دل جامعه است.

وی اشاره ای به اجرای برنامه های ۶ ماهه دوم داشت و گفت: تشکیل شورای عالی ورزش با حضور استاندار، شکل گیری مجموعه خیرین، ارزیابی هیات های ورزشی استان، برگزاری تعدادی از مسابقات ورزشی در بهمن و اسفند از برنامه های در دست اقدام است.

وی یکی از دغدغه های مهم را ساماندهی حوزه معاونت ورزش جوانان دانست و گفت: در این راستا با برگزاری جلسات متعدد درصدد تعریف ساختمان مجزا برای آنها هستیم.

حسینی افزود: کیفیت بخشی و مرمت اماکن فرسوده ورزشی از برنامه هایی است که باید بر روی آن تمرکز بیشتری داشته باشیم.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها