26. بهمن 1396 - 8:15   |   کد مطلب: 214716
بازی دراز1404:مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اعلام اینکه پرداخت بدهی به طرف قراردادهای بیمه در منطقه زلزله زده تا پایان سال جاری پایان خواهد یافت،گفت: مرتفع ساختن مشکلات زلزله زدگان در اولویت بیمه است.

به گزارش بازی دراز، طاهرموهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در حاشیه سفر یک روزه خود به شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: عمده مشکلات در منطقه زلزله خیزاسناد هزینه ای است که به دلیل فقدان دفترچه بیمه قابل پرداخت نبود خوشبختانه بررسی شد و دستورات لازم داده شد که مشکل را در اسرع وقت مرتفع کنند.

وی افزود: درتداوم سفرهای که مدیران بیمه به مناطق زلزله زده داشتند در روزهای گذشته بیمه اعلام کرده بود صرفاً با اعلام کد ملی امکان ارائه خدمات وجود دارد و خوشبختانه بسیاری از مشکلات این بخش به واسطه تصمیمی که گرفته شده بود مرتفع شد.

 

وی با اشاره به بحث پرداختی ها به مراکز درمانی، ادامه داد: یک هزار و 40 مرکز درمانی در استان کرمانشاه قرارداد داریم که بخش قابل توجهی از این مجموع در منطقه زلزله زده واقع بودند طبیعی است شرایط بیمه در پرداخت بدهی و یا مطالبات مراکز طرف قرارداد در وضعیت مطلوبی نبود ولی تصمیمات لازم اتخاذ شد که در حال حاضر بخش خصوصی و داروخانه به آذرماه رسیده وبا امکان و اجازه رسیدگی 3ماهه که داریم بدهی به بخش خصوصی دیگرنخواهیم داشت وهمچنین در بخش دولتی و دانشگاهی هم به مرداد ماه رسیده است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تصریح کرد: حتی در شهرهای دیگری که در استان مشکلاتی فراهم شد نسبت به میانگین کشوری توجهی ویژه ای شده است امید است تا پایان سال جاری پرداختی های جدیدی به طرف قراردادهای منطقه داشته باشیم تا مشکلات زلزله زدگان مرتفع شود.

انتهای پیام/*

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها