23. اسفند 1396 - 10:29   |   کد مطلب: 215301
امام جمعه صحنه گفت: نباید بستر را برای ابراز وجود استکبار جهانی در منطقه فراهم کرد و به دلسوزی های آنها اعتماد کرد.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد الیاسی در خطبه های نماز جمعه این هفته صحنه افزود: آمریکا با این فشارهای روانی به دنبال تسلیم کردن ایران در برابر خواسته های نامشروع خود است تا برجام های دیگر را پیش بکشد.
وی اظهار کرد: آمریکا به دنبال فشار بر ایران برای مذاکره در باره برنامه موشکی است و دلیل این امر هم ترس آنها از قدرت فزاینده جمهوری اسلامی در منطقه خاورمیانه می باشد.
وی در ادامه اظهار کرد: دفاع مقدس و دوران پرحماسه آن گنجی فرهنگی و پرارزش برای ملت ایران است و نباید ایثارگری ها و رشادتهای آن دوران به فراموشی سپرده شود.
وی افزود: اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می شود.
وی اظهار کرد: سپاه نبی اکرم کرمانشاه تاکنون بیش از 50 هزار نفر را به مناطق عملیاتی اعزام کرده و 560 هزار نفر نیز تاکنون از نقاط مختلف عملیاتی در سطح استان بازدید کرده اند.
وی تعداد اسکان یافته هایی که توسط سپاه استان کرمانشاه در سالهای گذشته انجام شده را 250 هزار نفر عنوان کرد.
امام جمعه صحنه با اشاره به گرامیداشت هفته شهدا در روز بیست و دوم اسفند، بیان کرد: کار بنیاد شهید که با خانواده شهدا و ایثارگران سرو کار دارند بسیار ارزشمند و خدمت مقدس است.
وی تقدیم 300 شهید والامقام به اسلام و انقلاب را برگ زرینی برای شهرستان صحنه برشمرد و افزود: توجه و پیگیری تحقق آرمان های شهدا موجب افزایش امنیت و ثبات کشور می شود و همگان باید به این مهم توجه داشته باشند.
حجت الاسلام الیاسی در پایان با تاکید بر ضرورت هوشیاری جوانان در برپایی آیین چهارشنبه سوری گفت: شادی‌ها باید معقولانه باشد اما شادی نباید به قیمت خودآزاری و مردم آزاری تمام شود.
وی ادامه داد: در این آیین هر ساله دهها تن کشته می‌شوند که باید با مدیریت صحیح چهارشنبه سوری تبدیل به چهارشنبه سوزی نشود. 
شهرستان صحنه با جمعیتی افزون بر 74 هزار نفر در 55 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.
8066/7447

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها