23. اسفند 1396 - 10:31   |   کد مطلب: 215305
سرپرست فرمانداری گیلانغرب از تصویب هشت طرح تولیدی اشتغالزا در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان با 40 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

به گزارش بازی دراز، کوروش محمودیان روز سه شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گیلانغرب افزود: این طرح ها در زمینه ایجاد کارخانه تولید آسفالت، دانه بندی شن و ماسه، تولید درب و پنجره پی وی سی، تولید پودر بیتومین و طرح های پرورش دام است.
وی، اعتبار این طرح ها را از محل اعتبارات اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری عنوان کرد و اظهار داشت: با تکمیل این طرح ها، 42 فرصت شغلی جدید در گیلانغرب فراهم می شود.
وی بیان کرد: از محل اعتبارات اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری، در سه ماه اخیر در گیلانغرب 282 طرح با 230 میلیارد ریال اعتبار و اشتغالزایی 440 تن به تصویب رسیده است.
سرپرست فرمانداری گیلانغرب، همچنین از پرداخت 70 میلیارد ریال تسهیلات به منظور احیای واحدهای تولیدی خسارت دیده ناشی از زلزله اخیر در گیلانغرب خبر داد.
محمودیان، سهم اشتغال امسال شهرستان را یک هزار و 121 تن اعلام کرد و گفت که از ابتدای امسال تاکنون یک هزار و 217 فرصت شغلی جدید در گیلانغرب ایجاد شده است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها