23. اسفند 1396 - 11:10   |   کد مطلب: 215306
بازی دراز1404: فرماندار سرپل ذهاب از انجام تدابیر لازم برای پذیرایی از مهمانان و گردشگران نوروزی و گروه های جهادی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در گفتگو با ما اظهار داشت: جهت اتخاذ تمهیدات خدمات رسانی و ساماندهی وضعیت حاکم بر شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب و مهیا کردن شرایط مساعد برای میزبانی توریست ها ، گردشگران،میهمانان نوروزی و گروههای جهادی درآستانه سال نو جلسات متعددی در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی افزود: ساماندهی مبادی ورودی به شهر، جمع آوری صنوف غیرمجاز ،بهسازی و بازسازی معابر ورودی شهر،تزئین شهر به پرچم جمهوری اسلامی و ایجاد شادابی و شور و نشاط با ایجاد روشنایی ریسه ها و چراغ ها در المان های شهری از تمهیدات لازم برای استقبال نوروز 97 است.

فرماندارسرپل ذهاب تصریح کرد: برنامه ریزی های لازم جهت برپایی نمایشگاه های متعدد و مراسمات ملی مذهبی و جشن عشایر در مبادی شهر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره میراث گردشگری  شهرستان صورت گرفته است.

 

وی گفت: تلاش خواهیم کرد وضعیت آب آشامیدنی،استمرار برق، جلوگیری از قطعی برق و محدودیتهای که به واسطه زلزله در شهر به وجود آمده است ساماندهی شود و به نحو مطلوبی مدیریت شود.

 

جمالی نیا ادامه داد: با توان استاندارکرمانشاه و دستورجهادی وی، تاسیسات برقی که روی زمین خطرآفرین بود و باعث آتش سوزی و حادثه بود ساماندهی و دستگاه های بی خطری جایگزین شد ومسائل حادی که برای شهروندان زلزله زده متصور بود مرتفع شد.

 

وی عنوان داشت: تلاش خواهد به شد به همت استاندار و معاون سیاسی استانداری، آب های سطحی و چاله های دستی که برای دفع فاضلاب حمام در سطح شهر وجود دارد به فاضلاب شهری وصل شوند تا از ایجاد اپیدمی که در فصل گرما متصور است جلوگیری شود.

 

وی درپایان گفت: درایام نوروزمهمانان نوروزی بیش ازسنوات گذشته و حالت عادی وارد شهرستان خواهند شد ودراین بین توان نیروهای سطح شهر بضاعت این را ندارند خدمات اصلی انجام دهند لذا کمک و استمداد از سازمان ها ،اداره کل ها در سطح استان و کشور می طلبیم آنچه که می توانند با مدیریت شهرستان خدمات رسانی کنند که موازی کار نشود.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها