23. اسفند 1396 - 12:32   |   کد مطلب: 215307
معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب خبر داد:
برگزاری جشنواره دانش آموزی جابر بن حیان با ارائه180 طرح در سرپل ذهاب
بازی دراز1404:معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب از برگزاری جشنواره دانش آموزی جابربن حیان با ارائه 180 طرح و نوآوری دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان خبرداد.

به گزارش بازی دراز، کیوان امینی درگفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: جشنواره جابربن حیان جهت کشف استعداد و خلاقیت های دانش آموزان در مقطع ابتدایی برگزار شده است که می تواند گامی مهم برای رشد و تعالی دانش آموزان به منظور شرکت در جشنواره های آتی باشد.

وی افزود: این طرح در سطح 10 مدرسه و در پایه های چهارم ، پنجم و ششم ابتدایی شهرستان سرپل ذهاب فراخوان و با استقبال خوبی از سوی والدین مربیان و دانش آموزان مواجه شد که در مرحله آموزشگاهی با شرکت 500 نفر و 150 طرح، در مرحله شهرستانی با شرکت 100 نفر ، 30 طرح درآن ارائه شده است تا دانش آموزان با قرارگرفتن در کنار سایر همسالان خود رقابتی همراه با نشاط وشادی داشته باشند.

 

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب تصریح کرد: هدف عمده از اجرای این طرح و برگزاری این جشنواره قرارگرفتن دانش آموزان مبتکروخلاق در فضای رقابتی و آشنایی با پروژه و خلاقیت های دیگر دانش آموزان می باشد.

 

ایشان یکی دیگر ازاهداف این طرح را شناخته شدن و اهمیت دادن به دانش آموز دانست و گفت: دانش آموز باید محور فعالیت ها باشد و فکر نکنیم که آموزش و پرورش تنها به کلاس درس و معلمین ختم می شود.

 

وی خاطر نشان شد: نفرات برتر شهرستان به رقابتهای استانی معرفی و چنانچه در مرحله استانی جزء برگزیدگان باشند درجشنواره کشوری حضور خواهند یافت.

 

شهرستان سرپل ذهاب درغرب استان کرمانشاه با جمعیتی بالغ بر 90 هزارنفر بیش از 17 هزاردانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.

 

انتهای پیام/*

 

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها