23. اسفند 1396 - 13:05   |   کد مطلب: 215308
بازی دراز1404:مانور امداد و نجات جاده‌ای با هدف آمادگی هرچه بیشتر دستگاه‌های امدادی و خدماتی همزمان با آغاز طرح امداد و نجات نوروزی با هماهنگی اعضای مدیریت بحران درشهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، مانور امداد و نجات جاده‌ای با هدف آمادگی هرچه بیشتر دستگاه‌های امدادی و خدماتی همزمان با آغاز طرح امداد و نجات نوروزی  با هماهنگی اعضای مدیریت بحران درشهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

 

سرهنگ محمدرضا یاری در حاشیه این مانور به خبرنگارما گفت: در این مانور که با راه اندازی حادثه فرضی تصادف برگزار شد نیروهای امداد و نجات جاده ای ، جمعیت هلال احمر و نیروهای آتش نشان شهرستان با انجام اقدامات لازم و بموقع توان عملیاتی خود را مورد آزمایش و ارزیابی قرار دادند.

وی هدف از اجرای این مانور را ارتقای آمادگی و شناسایی نقاط ضعف و قوت امدادگران، حضور فعال در مقابله با حوادث احتمالی، نجات و انتقال مصدومان حادثه، پاکسازی مسیر جاده برای تردد خودروهای عبوری و سرعت عمل در انجام وظایف محوله ذکر کرد.

 

ایشان خاطرنشان کرد: این شهرستان در بحث تصادف های جاده ای از نقاط حادثه خیز استان کرمانشاه است و در همین راستا آمادگی نیروهای هلال احمر و دستگاه های امدادرسان در هنگام بروز سوانح رانندگی و یا حوادث غیرمترقبه ضروری است.

وی گفت: برپایی مانورهای امداد و نجات جاده ای علاوه بر حفظ آمادگی امدادگران در افزایش سطح توان و قابلیت های آنان در شرایط بحرانی نیز بسیار اثرگذار است.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها